Şampuan ve Saç Kremi Mucizesi

 Tarihte şampuan denemeleri , İngiliz kuaförler tarafından sabunları küçük parçalara ayırarak ve çeşitli bitkiler ile suda kaynatılarak ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır. Çeşitli denemeler sonucunda ortaya çıkan ve temizleme fonksiyonlarının yeterli olmasıyla deneme süreçleri başlamıştır. Elde edilen ürünün saça parlaklık ve koku vermesinden dolayı beğenilmiştir. Saç kremleri ise şampuanın ortaya çıkışından sonra saçın kolay taranabilmesi ve şekillenmesini sağlamak için sıvı ve krem formlarda üretilen saç ürünüdür.

     Günümüzde kadın ve erkeğin en önemli problemi saçlarıdır. Saçlarımız, dış görüntümüzde en çok dikkat çeken parçalarımızdandır.
Güne başlarken saçlarımız iyi ise kendimizi iyi hissederiz, eğer kötü ise güne kötü bir başlangıç yapmış oluruz. Hatta şöyledir ki saçlarımızı kötü hissettiğimiz anlarda tepede sımsıkı toplayıp onları gizlemek isteriz. 
Çözümleri yıllar önce aranmaya başlayan ve denenerek çeşitli buluşlarla ortaya çıkarılan saç ürünlerinden neden memnun kalmayız?

İnsanlar saç tiplerini bilmeden herhangi bir market rafından şampuan alıp, kullanmaya başlamaktadırlar. Fakat bir süre sonra saçlar yıpranmakta ve mat gözükmeye başlamaktadır. Hatta bu süreç saç dökülmelerine, kepeklenmeye kadar kendini göstermektedir. 
Doğru alınmış bir şampuan ve saç kremi, saçınıza yaptığınız en büyük iyiliklerden olacaktır.

Ebru Polat Şampuan ve Saç Kremi Seti, yaşamında saç problemi yaşayan ve hayatını olumsuz etkileyen herkes için detaylı ve uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkarılmış saç ürünüdür.
       
EP Şampuan içeriğinde keratin proteini ve çay ağacı yer almaktadır.Keratin, epidermisin yüzey tabakasının ve deri uzantılarının tırnaklar, vücut kılı, saçların  temel bir proteinidir. Koruyucu rolü vardır ve UV ışınları gibi dış etkenlere karşı savaşır. Keratin, saç telinin sağlığı için gereklidir.
Çay ağacı ise saçlarda dökülme problemi varsa çay ağacı yağı ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kafa derisinde oluşan mantar, egzama, iltihap ve kaşıntılara karşı çay ağacı yağı içeren şampuan kullanıldığında faydalı olmaktadır. Çay ağacı yağı saçı besler ve korur nem dengesini sağlar.

EP Saç Maskesinde bulunan aloe vera ile argan yağını bileşimi sayesinde zenginleştirilmiş özel formülü ile işlem görmüş ve yıpranmış saçlara bakım ve onarım yaparak saçların yeniden güçlenmesini, hızlı uzamasını ve yeni saç oluşumunu sağlar, dökülmeyi azaltır. İçeriğindeki özlerle; kepek oluşumunu engeller, egzama ve sedef tedavisine yardımcı olur. Saçınızın doğal nem dengesini ve bakımını sağlar.


      Dünyada en çok değişen şey, kadının saçını tarayış şeklidir. Şampuanınız ve saç maskeniz size özel ve özgün olsun. Daha dolgun, daha parlak ve daha gür saçlar için içeriği temiz ve kullanıcı üzerinde test edilmiş ürünleri tercih etmelisiniz..

Bir cevap yazın

× WhatsApp