forte-krem

Forte Beyazlatıcı Leke Kremi

Yaş veya etnik kökene bakılmaksızın tüm kadınlar eşit, temiz ve parlak bir cilt ister. Çoğu kadın için parlak bir cilt elde etme zorluğu, melanin (doğal cilt pigmentiniz) birikiminin neden olduğu koyu lekeler veya hiperpigmentasyonla başlar.

Ancak merak etmeyin bu konuda çok iyi bir ürünümüz var: Forte Beyazlatıcı Leke Kremi. Özel olarak kozmetik uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve dermatologların da onayını almış beyazlatıcı kremimiz cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırır, siyah noktaların oluşumunu engeller ve var olanların da giderilmesini sağlar. Ayrıca yapısındaki zengin vitamin içeriği sayesinde hücrelerinizi besler ve yeniler. Üstelik yüz bölgesi dahil vücudun tüm yüzeylerinde kullanabilirsiniz.

Forte beyazlatıcı leke kremi cildinizdeki melanini azaltarak hiperpigmentasyonu tedavi etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kremiyaşlılık lekelerini, sivilce izlerini ve diğer renk değişimlerini yumuşatmak için kullanılabilirsiniz. Böylelikle eşit bir cilt tonunu sağlamış olursunuz.

Zaman içerisinde vücudunuzda oluşmuş lekelerden Ebru Polat güvencesiyle uzman ekip tarafından geliştirilmiş Forte Beyazlatıcı Leke Kremi sayesinde hemen kurtulabilirsiniz. Düzenli kullanımdan birkaç hafta sonra etkisini hemen görmeye başlayabilirsiniz.

Forte cilt beyazlatıcı leke kremimiz sayesinde cildinize ihtiyaç duyduğu nemi kazandırabilir ve yüzünüze daha aydınlık bir form kazandırabilirsiniz. Bununla beraber yaz aylarında güneş sonucuyüzde çıkankoyulaşma, leke veya yanmaları cildinizi besleyerek ve nemlendirerek Forte beyazlatıcı leke kremi sayesinde kurtulabilirsiniz.

Kullanımı ve Uygulama

Öncelikle hijyenik koşullar altında üretilen özel Forte Beyazlatıcı Kremini kullanmadan önce ve kullandıktan sonra ellerinizi güzel bir şekilde yıkamalısınız. Uygulamak istediğiniz bölgeyi veya lekenin temiz, kuru olmasına dikkat edin. Ayrıca kremi kullandıktan sonra en az  iki saat boyunca kimse ile cilt temasına girmemeye özen gösterin. Gözlerinize çok yakın yerlere veya göz kapaklarına uygulamamaya dikkat etmelisiniz. Bu bölgeler için başka hassas kremler uygulayabilirsiniz.

Öte yandan cildinizdeçizik veya yara olan durumlarda da aynı şekilde kullanmamalısınız. Düzenli kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra sonuçlarını görmeye başlarsınız. Aşırı kullanımdan kaçınmalı ve rutin kullanıma dikkat etmelisiniz.

Ebru Polat Forte Beyazlatıcı Leke Kremi hijyenik koşullarda ve yetkili firmaların denetiminde üretilmiştir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]
yüz temizleme köpüğü

Yüz Temizleme Köpüğü

Yüz temizliğinin yaygın bir yararı, kir, yağ ve diğer istenmeyen kalıntıların giderilmesidir. Gün boyunca yüzünüzdeki cilt sürekli olarak bakteriler, kirleticiler, virüsler, kir ve eski (ölü) cilt hücreleriyle kaplıdır. Günlük yüz yıkama, cilde taze bir görünüm kazandırmak için bu kirleri giderir. Yıkanmadığı takdirde, cilt kalın bir kir tabakasıyla kaplanır ve bu da diğer ürünlerin cilde düzgün şekilde nüfuz etmesini zorlaştırır. Bu yüzden yüz temizliği cildiniz için oldukça önemlidir ve bu konudaki en iddialı ürün ise Ebru Polat Yüz Temizleme Köpüğü’dür.

Ebru Polat Yüz Temizleme Köpüğü  ile düzenli olarak yapacağınız yüz temizliği sayesinde (iyi bir nemlendirici kullanımının yanı sıra), cildin uygun bir nemlilik seviyesi korunmuş olur. Susuz kalmış cilt sert, buruşuk ve yaşlanmış görünür ve hissedilir. Yüz temizleme köpüğü ile yaptığınız temizleme, cildinizin PH seviyelerini yönetmeye yardımcı olarak yeterli su ve besleyici bileşenleri yüzde tutulmasını sağlar.

Ebru Polat Yüz Temizleme Köpüğü sabun içermez ve nemlendirici aktif besleyici içerikleri ile cildinizin doğal bir görünüm elde etmesini, cildi kurutmadan gözeneklerin derinlerine kadar etki ederek temizlenmesini ve yabancı maddelerden arınmasını sağlar. Ayrıca akne ve sivilce oluşumunun da önüne geçerek, yüzünüzün rahatlamasına, yeniden canlanmasına ve aydınlatıcı etki sağlar. Bunun yanında hücre atıklarından meydana gelmiş kahverengi lekelerin uzaklaştırılmasını ve yeniden ortaya çıkmalarının da önüne geçer.

Ürünümüz tamamen su bazlı olup bütün cilt tiplerinde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca aydınlatıcı ve cilt tonu eşitleyici özelliği sayesinde cilt toleransınızı sağlamada yardımcı olur.

Ebru Polat Yüz Temizleme Köpüğü sayesinde yaşlanmayı geciktiren ürünlerin ve tedavilerin düzgün çalışmasına veuygun gözenek boyutunu korumayada yardımcı olur. Bununla beraber uygun cilt nemlendirmesini teşvik eder ve fazla yağ üretimini önler.

Kozmetik uzmanlarımız tarafından Ebru Polat güvencesiyle özel olarak üretilmiş Yüz Temizleme Köpüğü ürünümüz hijyenik koşullar altında üretilmiştir. Ayrıca yetkili kurumlar tarafından da rutin olarak kontrol edilmektedir. Bu yüzden, cildinize herhangi bir yan etki ya da zarar verebilecek kimyasal içermeyen Yüz Temizleme Köpüğünü gönül rahatlığı ile kullanabilirseniz. Ürünümüz tamamen doğal ürünlerden elde edilen extractlar ile hazırlanmış olup dermatologlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]

Body Mist

Body mist, koltuk altlarının yanı sıra vücudun birçok yerinde kullanılması amaçlanan, aerosol deodoranta benzer bir parfüm ürünüdür. Body mist kolonyadan daha hafiftir, genellikle daha ekonomik ve aorası daha güzeldir. Gün boyu hareket halinde iseniz vücudunuzda çıkan ter ve kokuyu önlemenin en iyi yolu body mist’dir. Özel olarak geliştirilmiş formülü ile Ebru Polat Body Mist size harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için hazır.

Cutegirl, verysexigirl veya Verysexygirl&cutegirl olarak bulabileceğiniz Ebru Polat Body Misit ürünlerimiz içerisinde e vitamini ve gliserin içermektedir. Bu sayede uyguladığınız bölgede vücudunuzu besler ve vitamin dengesini de korumaya yardımcı olur. Ayrıca kalıcı yasemin kokusuyla bir yandan vücudunuzda kalıcı mis bir koku bırakır iken diğer yandan da teninize nem ve vitamin takviyesi yapar. Üstelik simli ve simsiz olmak üzere farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

Verysexygirl simli body misk ürünümüzün içerisinde bulunan mariposaflowerile çok daha seksi bir koku elde edersiniz. Bunun yanında, cutegirl body misk içerisinde de daha tatlı bir koku olan jasmineflower bulunmaktadır.

Sıcak ve nemli havaların olduğu bölgelerde yaşıyorsanız eğer vücut kokunuz da bu durumdan oldukça etkilenir. Bu yüzden sizin için en iyi ürün kokuyu vücudunuza hapsetme teknolojisi ile üretilmiş Ebru Polat BodyMist ürünleridir.

Uygulama ve Kullanım

Ebru Polat Body Mist, cildi nemlendirmeye yardımcı olur, bu nedenle parfüm gibi doğrudan cilde uygulanabilir. Tercihen cilt temiz olmalıdır, bu nedenle duştan veya banyodan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Hafif ve hoş aromaları ile evin her yerinde harika kokmak için Body Mist harika bir yoldur. Ayrıca yatmadan kısa bir süre önce vücut buharı (duş veya banyo) uygulamayı düşünebilirsiniz.Gün içerisinde farklı zamanlarda uygulama ile gün boyunca taze ve doğal bir koku elde edebilirsiniz.

Özel olarak üretilmiş Ebru Polat Body Mist kozmetik uzmanlarımız tarafından hijyen kuralları çerçevesinde üretilmektedir. Üsteli yetkili kurumlar tarafından üretim yerlerimiz rutin olarak kontrol edilmektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla ve Ebru Polat güvencesiyle Body Mistcutegirl, verysexygirl ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Şampuan & Maske Seti

Saç bakımı hem erkekler hem de kadınlar için çok önemli ve hijyenik bir rutindir. Kimse kıvırcık, kuru ve sağlıksız saçlarla dışarı çıkmak istemez. Sadece saçınızı yıkamak, doğru yaptığınızdan emin olduğunuz anlamına gelmez, saç bakımı aynı zamanda doğru bakım yapmayı ve doğru saç bakım ürünlerini kullandığınızdan emin olmayı da içerir.

Nem, yaz sıcağı veya kış rüzgarları, hepsinin arkasındaki ortak fikir; Saç sağlığınız, hayatınızın ne kadar sağlıklı veya sağlıksız olduğunun bir yansımasıdır. Bu yüzden doğru saç bakım ürünleri ile doğru yapacağınız bakım sizin kendinize ne kadar saygılı olduğunuzu göstermenin yanında size ayrıca özgüven de sağlar. Bu yüzden sizin için harika bir ürünümüz var Ebru Polat güvencesi ile özel olarak üretilmiş Şampuan & Maske Seti.

Ebru Polat Şampuan & Maske Seti hem erkek hem de kadınlar için kullanıma uygundur. Saç dökülmesine karşı özel formüle sahip olup kepek oluşumunu da engeller. Ayrıca yapısındaki besleyici bitki özleri sayesinde yeni saçların oluşumunu sağlar, saçın köklerini sağlamlaştırarak saç dökülmesini minimuma indirir.

Bununla beraber Egzama veya Sedef hastalığı gibi çeşitli cilt problemleriniz var ise eğer Ebru Polat Şampuan& Maske Seti tam size göre. Zira saç bakım ürünümüz bu tür rahatsızlıklar için aktif olarak kullanılmakta ve dermatologlar tarafından da önerilmektedir. Saç bakım Şampuan & Maske Setimiz röfleli yıpranmış saçların onarılmasını sağlar ve bir ay gibi kısa süre içerisinde gözle görülür doğal bir görünüm ve uzama sağlar.

Saçınıza özen göstermek, vücudun diğer kısımları kadar önemlidir. Vücudunuzun diğer kısımlarını örtme eğilimindeyken saçınız çok fazla kirlilik, kir ve kimyasala maruz kalır. Bu durumda saçınızı bakımında kullandığınız ürünler çok daha önemli bir hal almaktadır.

Bunun yanı sıra sık sık yeni ürünler denemeniz de saçınız için doğru bir bakım değildir. Stabil, güvenebildiğiniz bir ürün kullanmak saçınız için daha sağlıklı olacaktır. Bu durumda dermatologlar tarafından onaylanmış ve uzmanlar tarafındanda sürekli geliştirilen özel formülü ile Ebru Polat Şampuan & Maske Seti saç bakımınız için biçilmiş kaftan.  

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]
Üçlü Kampanya ebru polat

Kaş Kirpik Serumu

Kirpikleriniz neredeyse hiç yoksa ve kaş kavisleriniz ideal olarak beğeneceğinizden daha fazla 90’lı yıllarda imiş gibi görünüyorsa, aradığınız çözüm bir kaş ve kirpik büyüme serumu olabilir. Bunun için de yapmanız gereken hemen bir Ebru Polat Kaş Kirpik Serumuna sahip olmak.

Ebru Polat Kaş Kirpik Serumuyapısındapeptid, vitamin, biotin ve amino asit gibi faydalı bileşenler bulundurarakkıl köklerini büyütmek ve beslemek için ihtiyaç duydukları besinlerle besler. Düzenli ve tutarlı kullanım, sizi hayallerinizdeki kabarık, dolgun kaşlara ve göz alıcı kirpiklere kavuşturur. Ayrıca yapısındaki keratin sayesinde de kaş ve kirpiklerinizin dolgun ve doğal görünmesini sağlar.

Kaş ve kirpikler insan yüzünü ön plana çıkartan en önemli iki öğedir. Bu durumda bunların bakımı da doğal güzelliğiniz için oldukça önemelidir. Bunun için Ebru Polat güvencesiyle özel olarak üretilmiş kaş kirpik serumunun düzenli kullanımı ile beraber daha dolgulu ve uzun kaş ve kirpiklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca yapısındaki besleyici bileşenler sayesinde kaş kirpik kökleriniz sağlamlaşır ve eskiye nazaran daha az dökülme meydana gelir.

Ebru Polat güvencesi ile size sunduğumuz kaş kirpik serumu kesinlikle merdiven altı üretim değildir. Ayrıca göz ve kirpik bölgenize zarar verebilecek herhangi bir kimyasal madde içermemektedir. Kimya ve Kozmetik alanında uzman kişilerce hijyenik steril koşullar altında üretilen Ebru Polat Kaş Kirpik Serumunu gönül rahatlığı ile kullanabilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

Kullanım ve Uygulama

Kaş ve Kirpik Serumunu günde standart kullanım miktarı bir defadır. Ayrıca uygulayacağınız bölgenin temiz olması, özellikle kirpik ve kaşlarınızın kuru ve hijyenik olması gerekmektedir. Ebru Polat Kaş kirpik serumu kullanımınız sırasında aplikatörün de yanınızda hazır bulunması gerekmektedir. Bu araçlar tek kullanımlık olarak üretildiklerinden dolayı her kullanımda aplikaötün değişmesi gerekmektedir.

Ebru Polat Kaş Kirpik Serumunu kaş ve kirpiklerin köklerine doğru bir şekilde doğrudan uygulamanız gerekmektedir. Bunun yanında eğer gece uyguluyorsanız kurumadan uyumamalısınız. Uygulama yaptıktan sonra masajla serumu yedirebilirsiniz ancak dikkatli olmaya özen gösterin. Ebru Polat Kaş Kirpik Serumunu düzenli kullanmaya başladıktan sonra iki hafta içesinde ilk faydalarını görebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ebru Polat Far Paleti

Gözler ruhumuza açılan pencerelerdir. Ama kızlar için gözlerbundan daha fazlasıdır; aslında karakteri ve kişiliği daha da fazla tanımlamaya yardımcı olurlar. Bu evrensel bir gerçektir; hemen hemen her kadın, gözlerini daha iyi görünmesi için göz farı ile süslemeyi gerçekten seviyor. Bunun için de kullanılan yegâne araç şüphesiz far paletidir.

Ebru Polat güvencesiyle özel olarak tasarlanmış ve renkleri ayarlanmış far paleti, harika göz farı ve görünümü için çok iyi bir seçenektir. Farklı renk tonları ile 12 çeşit ana renk seçeneği ve onlarca farklı kombinasyon ile Ebru Polat far paleti size fevkalade bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.

Ebru Polat far paleti ile makyaj yaptığınızda gözleriniz anında ön plana çıkar ve çekici bir görünüme sahip olur. Göz farı, gözlerinize derinlik ve boyut katabilir, göz renginizi de ayrıca tamamlayabilir, gözlerinizin daha büyük görünmesini ve sadece gözlerinize dikkat çekilmesini sağlayabilir.

Renkleri harmanlama veya eşleştirme kuralı gibi, far paletinizde seçtiğiniz tonlara da dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak hangi gölgeyi kullanacağınıza karar vermeden önce gözlerinizin rengini göz ardı etmeyin. Belirli bir göz renginde harika görünen göz farı tonlarını farklı kombinasyonlarda Ebru Polat Far Platinde tercih edebilir ve anında uygulamaya başlayabilirsiniz

Ebru Polat far paleti içerisinde bulunan yaygın maddeler arasında mika ve çinko stearat vardır. Mika,pudranın büyük bir kısmı olarak kullanılır, nemi emen ve göz farı rengini opak yapan bir mineraldir. Çinko ise, göz farı kalınlığını artırmak için kullanılabilen ve renk katan bir bileşendir. Bunun yanında mika, göz farı parlaklığı ve ışıltısı vermek için de ayrıca eklenen bir bileşendir.

Ebru Polat güvencesiyle sizin için özel olarak üretilmiş, far paletimizfabrikalarda kozmetikuzmanlarımız tarafından üretilmekte olup yetkili kurumlarca rutin olarak kontrol edilmektedir. Bu yüzden Ebru Polat far paletini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uygulama

Göz farı, istenen görünüm ve formülasyona bağlı olarak çok çeşitli şekillerde uygulanabilir. Tipik olarak uygulama parmak veya fırça kullanılarak yapılır. Göz farı ve genel olarak makyaj uygulamasının en önemli yönü iyi uyum sağlamaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ebru Polat Ruju

Ruj her kadın için bir aşktır, onlar için en çok kullanılan ve en çok tercih edilen moda aksesuarlarından biridir. Ruj, kıyafetlerinizin geri kalanıyla görünümünüzü güzelleştirir, sizi güzel görünmenin güveniyle doldurur.

Nitekim ruj, bir kadını daha çekici gösterir ve kızlar için bir ruh hali geliştirici görevi görür. Üstelik bugün ruj, dudaklarınızın sağlığını korumanıza büyük ölçüde yardımcı olabilecek çok önemli bir sağlık maddesidir. Ve bugün sizin için çok özel bir ruj önerimiz var: Ebru Polat Ruju.

Ebru Polat Ruju sahi olduğu Mat görünümü ile dudaklarınızı ön plana çıkartmak ile beraber, herhangi bir yere bulaşmaz ve kalıcıdır. Bunun yanında özel kokusu ile sizi asla rahatsız etmez taze ve mis bir koku sağlar. Üstelik birbirinden farklı renk seçenekleri ile size harika bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Ebru Polat Ruju güzelliğinizi gözle görülür şekilde anında artırır ve güçlü durmanız için size güven verir. Tercih ettiğiniz her türlü dudak rengini kullanabilirsiniz. Kalabalıkta öne çıkmak ve daha güzel görünmek istiyorsanız ruj sizin için mükemmel bir moda aracıdır.

Ürünümüz ücretsiz kargo ile size ulaştırılmakta ve ambalajını açmadığınız sürece iade etme şansınız da ayrıca bulunmaktadır.

Ebru Polat Ruju, E vitamini, aloevera gibi dudaklar için iyi olan ve nemlendiren bir çeşit nemlendirici katkı maddesi içerir. Bu maddeler sayesinde susaklarınızın nemini belli bir standartta koruyarak dudaklarınızın doğal görünümünü kaybetmemenizi ve kalıcı güzel bir görünümün olmasını sağlar.

Dudaklarınızın nemli kalması doğal güzelliğiniz için önemlidir. Bu yüzden daima dudaklarınızın nemini koruyan Ebru Polat Rujunu tercih edebilirsiniz.

Dudaklarınızdaki cilt, vücudunuzun geri kalan kısmındaki ciltten farklıdır çünkü güneşin zararlarına karşı koruyanmelanin pigmentini içermez ve böylece dudaklarınız güneşten zarar görebilir. Ebru Polat Ruju da SPF içerdiğinden güneş ışınlarından koruyucu bir bariyer oluşturarak dudaklarınızı korur.

Ebru Polat Rujunu iş için doğru rengi seçtiğiniz sürece mat yapısı sayesinde gülüşünüzün güzel ve parlak görünmesini sağlar. Maviler veya morlar gibi daha soğuk alt tonlara sahip olanlar, dişlerdeki herhangi bir sarı tonunu azaltmaya yardımcı olur. Gülüşünüzü aydınlatmak için ruj sürüyorsanız daha sıcak tonlardan kaçınmalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
kadin-parfumu

Parfüm

Parfüm, günlük yaşamınızda ve kıyafet kurallarınızdaki önem ve düzenin kokunuza yansımış halidir ve yaşam tarzınızın bir yansımasıdır.

İster düğün ister toplantı, röportaj, randevu, parti, hatta alışveriş gibi günlük etkinlikler ve kıyafet kurallarına bakılmaksızın, üzerinize sıktığınız parfüm karakterinizin canlı bir resmini tasvir etmede önemli bir rol oynar.

Görsel görünümünüzden daha çok, kokunuz, kıyafetinize ve görünümünüze daha fazla bağlam ve derinlik katmaktan önce gelir ve aynı zamanda diğer insanların kendi tarzınızdaki hislerini şımartması için bir davet olur. İşte tam da bu noktada sizin için harika bir ürünümüz var: Kadın ve erkekler için özel olarak geliştirilmiş Ebru Polat Parfüm.

Ebru Polat Kadın/Erkek Parfüm kendine özgü formülü ile afrodizyak ve niş bir kokusu sayesinde daha seksi ve kalıcı bir koku deneyimi sağlar. Parfüm kullanmanın önemi düşünüldüğünde en bariz gerçek şudur: Parfümün temel amacı, hoş olmayan vücut kokularını uzak tutmak ve gün boyunca taze kokmanızı sağlamaktır. Yorucu bir günde dahi taze bir kokuya her an sahip olmak için Kadın veya erkeklere özgü Ebru Polat Parfümü harika bir alternatiftir.

Bununla beraber kullandığınız parfüm ve sahip olduğunuz koku özgüveni artırıyor. Efsanevi bir sihirli iksir olarak değil, daha ziyade beden kokusu bölümü söz konusu olduğunda endişelenecek hiçbir şeyiniz olmadığına dair zihninizi rahatlatır. Size uyan bir koku kişiliğiniz üzerinde harikalar yaratabilir, moralinizi artırabilir ve mükemmel bir partner gibi her durumda içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarabilir.

Ayrıca belirli ve tarzınızla özdeşleşen bir parfümü sürekli kullanmanız akıllarda kolay bir şekilde kalmanızı ve insanların bu kokuyu başka bir yerde duysa bile akıllarına hemen sizin gelmenizi sağlar. Bunun için Ebru Polat Erkek/Kadın Parfümü sizin için harika bir seçenektir.

Parfüm ürünümüz derinizi tahriş edebilecek ya da başka herhangi bir zarar verebilecek kimyasallar içermemektedir. Üstelik Ebru Polat güvencesiyle özel atölyelerde uzmanlar tarafından geliştirilen bu kadın/erkek parfümleri yetkili kurumlarca rutin olarak kontrol edilmekte. Bu yüzden özel olarak geliştirilmiş Ebru Polat Kadın/Erkek Parfümünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
selulit-kremi

Selülit Kremi

Selülit, çoğunlukla kadınlarda görülen uyluklarda, kalçalarda, popo kısmında ve karında yumrulu, çukurlu ete neden olan çok yaygın, zararsız bir cilt rahatsızlığıdır. Selülit, kasınız ve cildiniz arasındaki bağ dokuları (kolajenden yapılmış) yağ hücrelerini epiderminize doğru sıkıştırdığında, engebeli, çukurlu bir görünüm meydana gelir.

Pek çok insan, çeşitli başarılarla, kilo verme, egzersiz, masaj ve selülite bir çözüm olarak pazarlanan kremler yoluyla cildinin görünümünü iyileştirmeye çalışır. İşte bizim de sizin için bu konuda harika bir ürünümüz var: Ebru Polat güvencesiyle Yağ Yakıcı İnceltici – Selülit Kremi.

Ebru Polat antiselülit kremi lipoliz etkisi göstererek derinizdeki fazla yağı incelterek size 4 hafta gibi kısa süre içerisinde doğal bir görünüm sağlar. Ebru PlatSelülit Kremi yapısında selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olan özel bileşenler olarak kafein, retinol ve antioksidan DMAEiçerir. Selülitler için özel olarak geliştirilen Ebru Polat anti selülit kremini düzenli kullanımı ileselülit probleminizi kısa sürede ortadan kaldırır.

Selülit, yağ birikintilerinin tek tip olmayan bir şekilde birikmesi, izole edilmiş nodüller oluşturması ve cildin sıkılığını kaybetmesi ile ilişkilendirilir. Bununla savaşmak için, deri altı dokusunda bulunan yağın parçalanmasını kolaylaştıran ve emilimini ve cildin sağlıklı yapısının iyileşmesini sağlayan lipolitik etki özelliğine sahip kremler kullanmalısınız. Ebru Polat anti selülit kremi sahip olduğu lipolitik etki ile sizin için harika bir seçenektir.

Ebru Polat Selülit Kremi Nasıl Uygulanır?

Cilt, oda sıcaklığında hazırlanmalıdır: Soğuk cilt, vazokonstriksiyona eğilim gösterir ve bununla birlikte, daha az emilim olasılığı vardır.

Uygulama sırasında masaj önemlidir:

  • Tedavi edeceğiniz alan için yeterli miktarda kullanın ve tam olarak nüfuz edene kadar enerjik olarak daireler çizerek ovun.
  • Dokuların aktivasyonu gerçekleşecek ve aktif maddeler emilerek yağ nodüllerinin bulunduğu derinin en iç katmanlarına ulaşacaktır.

Uyluklar: Uygulamaya diz önünden başlayın, uyluktan geçin ve kasık bölgesine kadar devam edin.

Kalçalar: Kalçanın alt ve dış kısmına gidin ve bele kadar hareket edin.

Karın:Periumbilikal bölgeden başlayın ve saat yönünde dış kısma doğru daireler halinde hareket edin. Sonra göbeğe tekrar ulaşmak için bunu tersi yönde yapın.

Kollar:Dirseğin arka kısmından (triseps) başlayıp ve omuzlara doğru hareket edin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
catlak-kremi

Çatlak Kremi

Çatlak izi, cildimiz hızla gerildiğinde veya küçüldüğünde gelişen bir yara izi türüdür. Ani değişiklik cildimizi destekleyen kolajen ve elastinin yırtılmasına neden olur. Cilt iyileştikçe çatlaklar görünebilir.

Herkes bu dar bantları derisinde geliştirmez. Değişken hormon seviyeleri burada önemli rol oynar. Ailenizdeki kişilerde çatlaklar oluşması durumunda daha yüksek riske sahip olabilirsiniz.

Vücudunuzdaki çatlaklar muhtemelen şu sebeplerden dolayı ortaya çıkar:

  1. Ergenlikte meydana gelen büyüme
  2. Gebelik
  3. Hızlı kilo verme veya alma
  4. Hızlı kas büyümeniz olduğunda ağırlık çalışması

Çatlaklar ilk ortaya çıktığında, ten renginize bağlı olarak kırmızı, mor, pembe, kırmızımsı kahverengi veya koyu kahverengi olma eğilimindedir. Erken çatlaklar hafifçe kalkabilir ve kaşıntılı olabilir.Zamanla renk solar ve dar bantlar cildinizin altına gömülür. Parmağınızı olgun bir çatlak izi üzerinden geçirirseniz, genellikle hafif bir depresyon hissedersiniz.

Peki bu durumda çatlaklardan ve buruşuk görünümden nasıl kurtulabilirsiniz? İşte size çatlaklar için özel olarak geliştirilmiş harika bir doğal ürün: Ebru Polat Çatlak Kremi. Bu ürün sizin için tamamen doğal olarak üretilmiş ve yapısında sahip olduğu bol miktardaki kolojen sayesinde çatlaklarınızı en kısa zamanda rutin uygulama ile giderir ve size tamamen doğal bir görünüm sağlar.

Ebru Polat çatlak kremi, çatlakların ortaya çıkmasını ve halihazırda var olanlardan kurtulmanızı sağlar. Bu kremi kullanmanın diğer avantajları arasında uygulama kolaylığı ve cildi iyi bir fiziksel formda tutma yeteneği sayılabilir. Kremin ayrıca farklı cilt tiplerinde harika sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır.

Etkili sonuçlar elde etmek için şunları denemelisiniz:

  1. Ürünü erken çatlaklarda kullanın. Bu sayede çatlak oluşumunun tamamen önüne geçmiş olursunuz.
  2. Ürünü çatlaklarınıza masaj yaparak nazik bir şekilde uygulayın.
  3. Ürünü haftalarca her gün rutin bir şekilde uygulayın, sonuçları birkaç hafta içerisinde elde edersiniz.

Ebru Polat Güvencesiyle sizlere sunduğumuz çatlak kremi yapısında vücudunuzda yan etkilere veya zararlı etkenlere neden olabilecek kimyasalları yapısında bulundurmaz. Bunun yanında kremin üretildiği imalathaneler yetkili kurumlar tarafından rutin bir şekilde kontrol edilmekte ve ürünümüz her zaman olduğu gibi burada da steril koşullar altında üretilmektedir. Bu yüzden Ebru Polat Çatlak Kremini gönül rahatlığı ile kullanabilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]