Yüzünüz Geleceğinizden Parlak Olsun !

Strobing Islak Makyaj Tekniği …

Birçoğumuz Hollywood yıldızlarının ve ülkemizdeki ünlü simaların yüzlerindeki parlaklığı görüp ciltlerinin çok sağlıklı olduğunu düşünürüz. Muhakkak ki ciltleri sağlıklıdır. Fakat daha önemli bir unsur bulunmaktadır. Makyaj Teknikleri !

Son dönemde dünya da popüler olan bir makyaj tekniği hayatımıza girdi. Strobing Islak Makyaj Tekniği …
Bu teknik ile beraber günümüzde dijital ortamlarda araştırmalar yapılmaya başlanmış ve parlak altyapılı ürünlerin satışı artmıştır.– Strobing Makyajının İlk Adımı 

Strobing makyaj tekniğinin en önemli kısmı cildi makyaja hazırlamaktır. Islak makyaja pürüzsüz bitişleri verebilmek için alt tabaka olan cildin de pürüzsüz ve aydınlık olması gerekmektedir.
Cildinizi nemlendiren ve aynı zamanda ışıltı veren krem için tercihiniz EPCosmetics tarafından kozmetik sektörüne sunulan Collagenli Beyazlatıcılı Forte Krem olabilir. Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda doğal parlaklık sağlayacaktır.
– Strobing Makyajının İkinci Adımı

Bu adımda yüzünüzü komple saracak olan fondötendir. Fakat fondöten tek başına yeterli olmayacaktır. İçerisine doğal ama etkisi yüksek olan likit aydınlatıcılardan sadece birkaç damla sıkmanız yeterli olacaktır. İçerisine katılan birkaç damla likit aydınlatıcı ile cildinizde doğal ve aydınlık bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Fondöten seçiminiz için EPCosmetics’ te yer alan Golden Shine serisindeki Arthemis Beyaz Ten Porselen Fondöten ve Venüs Koyu ve Esmer Ten Porselen Fondöten strobing makyaj için tercihiniz olabilir. Yüzünüze uygulandığı an itibariyle harika bir etki bırakmaktadır. Arthemis ve Venüs Fondötenin uygulama yapılırken sağladığı kolaylıklar arasında dağıtımı kolaydır ve üstün güçlü ve doğal kapatıcılığı bulunmaktadır.


– Strobing Makyajının Üçüncü Adımı 

Makyajın ortaya çıkma sebebi bu adımda ortaya çıkmaktadır. Yani strobing makyajının sırrı olan aydınlatma kısmı bu kısmıdır. Yüzünüzün çıkıntı bölgelerine burun üzeri, elmacık kemiği üzeri ve dudak üzeri olmak üzere highlighter aydınlatıcıları uygulayabilirsiniz. Toz aydınlatıcılar her zaman içeriğindeki pigmentler sayesinde daha parlak ve daha kalıcıdır. EPCosmetics Golden Shine serisinde yer alan 3’lü highligter setinde istediğiniz ton ile aydınlık ve parlaklık verebilir makyajınızı profesyonel hale getirebilirsiniz. Özellikle içerisindeki yoğun pigmentler sayesinde göz kamaştırıcı metalik etkiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

× WhatsApp